HAARP Projesi Nedir

HAARP ilk kez Sırp Asıllı Amerika vatandaşı olan ünlü bilim adamı Nikola Tesla tarafından ortaya atılmış bir proje olur Pentagon kontrolünde ABD ordusu tarafından kullanılmaktadır. Bu projenin amacı iyonosferin özellikleri ve davranışlarını araştırmaktır. Ancak bu projenin iklim yönlendirme ve deprem yaratabilme yani bir silah olarak kullanlıma iddaları bu projeyi tartışmalı hale getirmiş ve be sebeple bazı ülkelerde bu Haarp projesi geniş katılımlar ile protesto edilmiştir.
HAARP’ın yapabileceği idda edilen etkiler:

1. İklimleri değiştirebilir.

2. Kutupları eritebilir.

3. Ozon tabakasında değişikler yapabilir.

4. Deprem yaratabilir. (En popüler idda budur.)

5. Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.

6. İnsan beynini kontol altına alabilir.

Aslında Türkiye içinde çok uzak bir kavram değil HAARP. Yakın zamanda yaşadığımız Van depreminin HAARP projesi tarafından yapıldığına dair pek çok görüntü, röportaj ve bilimsel veri mevcuttur. Özellikle Van depreminden saatler önce havada görülen sıcaklık değişikleri ve bulut şekilleride bu iddaları desteklemektedir. Tabiki şuan için bu etkiler teori bazında olup kanıtlanabilmiş değildir. Konuyla ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki videoları da izleyebilirsiniz.Van Depreminde H.A.A.R.P Etkisi!1 yorum:

Boğaçhan Nakman dedi ki...

Amerika'da Boston saldırısından sonra İran'ın "3.Dünya savaşı çıkar!" açıklamasının akşamına İran'da 7.8 deprem oldu. HAARP tekrar Kullanıldı!!

Yorum Gönder